Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

Vylepšení Inspiromatu

Od února běží na Metodickém portálu RVP.CZ projekt Inspiromat. Naším cílem je najít informace, zdroje a materiály k aktuálním tématům našeho školství. V současné době jsou spuštěna dvě témata:

  • přípravné třídy;
  • klima ve třídě a ve škole.
Abychom Vám, uživatelům Metodického protálu RVP.CZ usnadnili vyhledávání materiálů, které v rámci projektu vznikají, vytvořili jsme nové grafické značky.
inspiromat - medaileJednou z nich je plaketa Inspiromat.  Najdete ji u příspěvků v modulu Články, např. Jak rozvíjet sluchové vnímání v přípravné třídě nebo Jaké oblasti rozvíjet u žáků v přípravné třídě?. Dále se s ní budete moct setkávat v profilech spolupracovníků projektu Inspiromat
Plaketu také snadno odlišíte v přehledu článků. Vyzkoušejte třeba zde: http://clanky.rvp.cz/clanky/ZS/SKOLA.html/.
Jak naši grafickou značku můžete získat?
  • zapojte se do diskuze;
  • přidejte svou zkušenost na stránku v modulu Wiki;
  • napište článek k některému z poptávaných témat.

Snažíme se Vám informovat o všem, co se kolem našich témat děje. Můžete sledovat titulní stranu Metodického portálu RVP.CZ, kde je pole Inspiromat 2012 s nejdůležitějšími odkazy. Podrobnější novinky najdete v modulu Digifolio. Zde se snažíme několikrát týdne informovat o dění v Inspiromatu. A aby Vám nic neuteklo, stačí v patičce pohledu kliknout na “Sledovat pohled”. Budou Vám chodit upozornění při jakékoli aktualizaci (pokud se Vám tato možnost nezobrazuje, stačí se registrovat – http://registrace.rvp.cz).


A co nás čeká dál? Připravujeme podklady pro téma měsíců dubna – května (finanční gramotnost), chystáme osamostatnění tématu Přípravné třídy zakončené společnou akcí. Nechte se překvapit :-)


    hodnotil 1 uživatel

Přidejte komentář

Abyste mohli komentovat příspěvky, musíte být přihlášení.